Terra Gayrimenkul Değerleme Hakkında

Terra Gayrimenkul Değerleme, gayrimenkul değerleme sektörünün önde gelen firmalarında yöneticilik yapmış, derin sektörel tecrübeye sahip genç ve proaktif girişimciler tarafından 2014 yılının Ağustos ayında kurulmuştur.

2014 yılı sonuna Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından Gayrimenkul Değerleme lisansı almaya hak kazanmış, 2015 yılının başında ise Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından Gayrimenkul Değerleme hizmeti verebilmek için yetkilendirilmiştir.

Terra Gayrimenkul Değerleme, kurulduğu günden bu yana gayrimenkul değerleme sektörünün en kapsamlı ve zorluk derecesi yüksek değerleme raporları olarak nitelendirilen Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları’nın portföylerinin değerlemesinde aktif hizmet vermektedir.
Bunun yanı sıra önde gelen finans kuruluşları, holdingler, inşaat firmaları, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler ile gayrimenkul değerleme ve danışmanlık alanlarında işbirliği yapmaktadır.

Terra Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. sektörünün kurumsal, profesyonel, yenilikçi, doğru değerleme ve hızlı hizmet anlayışına sahip değerleme firması olarak tüm Türkiye’de kadrolu ve sözleşmeli değerleme uzmanları ile gayrimenkul değerleme hizmeti vermektedir.

Terra Gayrimenkul Değerleme’nin kurucu ortakları olarak sektörel, ekonomik ve teknolojik gelişmeleri yakında takip etmekteyiz. Firmamızın ve gayrimenkul değerleme sektörünün gelişmesi, yeniliklere ayak uydurması ve topluma sağladığı faydanın arttırılması için sürekli çalışmakta ve kendimizi geliştirmekteyiz.

Yatırımlarınıza yön vermek, doğru kararlar alabilmek ve geleceğinizi güvence altında tutmak için sizlerde gayrimenkul değerleme ve danışmanlık konusunda muhakkak profesyonel destek alın. Bizimle irtibata geçin.